Pretty Woman - 16
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Měla kliku

Pamatujete na Vivian z Pretty Woman? Neuvěříte, kdo měl hrát tuhle roli místo Julie Roberts!

Americkou herečku Julii Roberts (48) proslavila role drzé prostituky Vivian v romantickém filmu Pretty Woman. Jenže tu měla hrát původně úplně jiná hvězda. Komu Julia vyfoukla roli snů?

17 fotek
Velký svět Hollywoodu, ve kterém se odehrává příběh prostitutky Vivian, která jednoho večera narazí na velmi speciálního zákazníka. Tím je záhadný milionář Edward Lewis ztvárněný hercem Richardem Gerem (66). Jejich seznámení odstartuje něco, co do té doby ani jeden z nich neznal. A velká láska je na světě!

Celý film byl původně zamýšlen jako drsné drama o životě na ulici, ale nakonec se tvůrci rozhodli pro líbivou romantiku, za kterou bojoval především producentský tým společnosti Disney. Kdo by si myslel, že Julia Roberts byla jasnou volbou hned napoprvé, tak by se pořádně spletl.

Roli Vivian jako první dostala herečka Brooke Shields (50), známá především z filmu Modrá laguna! I přes protesty Disney studia ji ale nakonec režisér Garry Marshall vyměnil za Julii, pro kterou znamenala v podstatě jednu z největších životních rolí, díky které odstartovala další velké úspěchy, a stala se legendární herečkou Hollywoodu.

Chci úsměv, jaký má Julia Roberts
Tajemství dokonalé postavy Julie Robertsové odhaleno!
MOJE POPRVÉ: I v patnácti můžete zažít románek jako z hollywoodského filmu

Autor: lor

Diskuze