Americká krása
Zdroj: TV Nova
Divoška i po letech

Pamatujete na nespoutanou lolitu Angelu z Americké krásy? Takhle se za téměr 20 let změnila!

Oskarový film z roku 1999 Americká krása vynesl herečku Menu Suvari (38) mezi hvězdy první velikosti. Ztvárnila nebezpečnou a divokou ženu Angelu, která si omotá kolem prstu chlápka Lestera, který trpí krizí středního věku. Jak dnes vypadá? Je to pořád kočka!

8 fotek
Mena Suvari už nastartovala svou karieru jako školačka. Když jí bylo dvanáct podepsala smlouvu s modelingovou agneturou a tím začaly i první její herecké pokusy. Jako teenager si zahrála třeba v úspěšném seriálu Pohotovost nebo Chicago Hope.

Za její úspěšné a zlomové období se dá považovat rok 1999, kdy dostala příležitost v roli vzorné studentky a členky pěveckého sboru Heather v populární komedii Prci, prci prcičky.

V oskarovém filmu Americká krása ztvárnila divokou mladou dívku Angelu, kde ukázala své všestrané schopnosti. Britská akademie jí udělila roli pro nejlepší herečku ve vedlejší roli.

Mezi její další úspěšné počiny se může počítat pokračování komedie Prci, prci, prcičky 2 a Prci, prci, prcičky: Školní sraz. A i když se herečka věnuje herectví pořád, už nikdy nenavázala na fenomenální úspěch dramatu Americká krása. Její role smyslné Angely je právě pro mnohé nezapomenutelná a pamatují si jí právě z této role. A jak to herečce sluší dnes se můžete podívat do galerie, jak si užívá v plavkách na pláži v Miami. Stále jí to sekne, nemyslíte?

 

 

Autor: ham

Diskuze