Danny Trejo
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Pamatujete na herce z reklamy? Teď zachránil dítě při děsivé nehodě

Vypadalo to jako scéna z akčního filmu, jenže nebyla. Ve středu se v Los Angeles udála děsivá nehoda. Srazila se totiž dvě auta a v jednom z nich uvízlo malé dítě. Naštěstí byl poblíž hollywoodský herec Danny Trejo (75), který ho vyprostil a zachránil mu tak život.

4 fotky
Danny Trejo se dostal do povědomí českých diváků hlavně kvůli sérii reklam na sekačky. Je ale předně hollywoodským hercem, který zpravidla hraje záporáky ve filmech Quentina Tarantina. V reálném životě je ale, zdá se, opačný.

Když se ve středu udála v Los Angeles strašlivá nehoda, při níž se srazila dvě auta, neváhal ani minutu a přispěchal na pomoc. Jedno z aut se při bouračce převrátilo na střechu a uvnitř zůstalo zaklíněné dítě v autosedačce.

Trejo se nejprve snažil proplazit rozbitým okýnkem a odepnout dítěti pás. To ale moc dobře nešlo. Bryskně poprosil o pomoc kolemjdoucí, Moniku Jacksonovou, a společně dítě vyprostili. I přes svůj hrdinský čin zůstal herec skromný. „Jediné, co dítě zachránilo, byla jeho autosedačka,“ řekl Trejo dle CNN.com.

„Všechno dobré, co se mi v životě stalo je kvůli tomu, že jsem pomohl někomu jinému,“ dodal. Do nemocnice byli po nehodě převezeni tři lidé s lehkým zraněním, ale nikomu se nic vážného nestalo.

Nehoda ho odkázala na vozík, přesto se nevzdal. Teď "poběží“ v Brně RunTour
Zarážející důvody, kvůli kterým bourají MLADÍ ŘIDIČI! Z těchto statistik běhá mráz po zádech

Autor: Han

Diskuze