Matthew Perry
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Pamatujete na Chandlera z Přátel? Brzy oslaví padesátku a vypadá příšerně

Smůla se mu lepila na paty, ale humor neztrácel nikdy. Tak si lidé pamatují postavu Chandlera Binga ze seriálu Přátelé. Jeho představitel, Matthew Perry, brzy oslaví padesáté narozeniny a trhlého vtipálka už nepřipomíná ani z dálky. Naopak, na pohled vypadá jako starý a ztrhaný muž.

10 fotek
Kromě Jennifer Anistonové nikdo ve filmovém průmyslu opravdu neprorazil. Většina zůstala tou nebo tím hercem z Přátel. Stejně tak tomu bylo v případě Matthewa Perryho, který hrál Chandlera Binga a většina fanoušků legendárního seriálu si spíš vybaví jméno postavy než jméno herce.

Matthew Perry, jakožto typický příklad herce z jednoho nekonečného seriálu, má v pondělí 19. srpna narozeniny. Mezi natáčením třetí až šesté série měl problémy se závislostí na lécích, kokainu a alkoholu. Sám potvrdil, že tři roky si tedy vůbec nepamatuje, protože byl úplně mimo.

Dnes považuje za jediné řešení abstinovat. Zhýralý život se mu ale do tváře vepsal. Stačí se kouknout na jeho pytle pod očima a bledou tvář. Perry by mohl na prahu padesátky jistě vypadat úplně jinak. Po dotočení Přátel už ho toho moc nečekalo.

Fanoušci si ho mohou pamatovat leda tak z filmu Můj soused zabiják, Sloužit Sáře nebo Znovu 17. O oscarové snímky se ale zrovna nejednalo. Naposledy byl před dvěma lety obsazen do seriálu The Kennedys After Camelot, kde si zahrál Edwarda Kennedyho a taktéž si zahrál v seriálu The Good Fight. V obou případech jeho počiny nebyly vysílány v České republice. U nás tedy už stoprocentně zůstane Chandlerem Bingem.

Seriáloví Přátelé: Jak se změnili po 18 letech?
Seriál Přátelé: Znáte největší tajemství každého z herců?

Autor: Han

Diskuze