Karl Lagerfeld - 1
Zdroj: Profimedia
Zabila ho nemoc

Padaly mu zuby a chátralo tělo: Karl Lagerfeld tajil vážnou nemoc do poslední chvíle

Módní svět pláče, jelikož ve věku pětaosmdesáti let zemřel světoznámý návrhář Karl Lagerfeld. Pro značku Chanel pracoval od roku 1982. Veřejnost si v poslední době mohla všimnout, že Lagerfeld viditelně pohubnul a přišel o část zubů. Nikdo pořádně netušil, co je příčinou. Nyní vyšlo najevo, že ho skolila zákeřná rakovina.

9 fotek
Zemřel znenadání v úterý ráno v pařížské nemocnici. Jeho fanoušky i celebrity, se kterými spolupracoval, byli touto skutečností zaskočeny. Karl Lagerfeld se v životě nebál jít dopředu. I když byly jeho modely především černobílé, tak černobíle rozhodně neuvažoval.

Nikdy se nebál oslovit dívky z nižší společnosti než z té, ve které se pohyboval. Kolekce Chanelu na sobě pak mohly ukázat třeba striptérky z klubů nebo pornohvězdy. I proto ho měli rádi lidé napříč vrstvami.

Vždy se prezentoval jako dokonalý elegán, který si nemohl dovolit ukazovat se na veřejnosti jako chátrající a nemocný. Do poslední chvíle tajil to, že bojuje s rakovinou slinivky. Výrazně zhubl a postupně přicházel o zuby. Dočkáme se ještě někdy takového génia?

 

Autor: Han

Diskuze