Turistka zažila peklo v Itálii - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Šílený zážitek

Žena odjela s dcerou na dovolenou do Itálie: Místo odpočinku zažila peklo, na které nikdy nezapomene!

Nic netušící Britka se s dcerou rozhodla jet poprvé od smrti manžela na dovolenou. S dcerou chtěly procestovat slunečný jih Itálie - Sorreto blízko Neapole, které je velmi oblíbené u turistů. Místo suvenýrů si ale žena odváží doživotní trauma.

Všechno se to odehrálo poslední večer před odjezdem. Žena pila s dcerou a barmany drinky, ve kterých byly zamíchané takzvané znásilňovací drogy. Dceři se udělalo nevolno, a tak odešla na WC. Dva muži mezitím matku vzali k bazénu, kde ji sexuálně zneužili. To ale nebyl konec.

Muži ji odvlekli do pokoje, kde na ni čekala skupinka dalších dvanácti mužů, kteří ji střídavě znásilňovali, informuje italský deník LA Reppublica. Nechutný čin si natáčeli a posílali přes mobilní aplikaci. "Bylo to jako ve zlém snu, jakoby se mi to vůbec nedělo, cítila jsem se ztracená jako dítě," popisuje hrozný zážitek pro italská média.

Násilníci si ji úmyslně vybrali den před odletem, protože věřili, že když se vrátí domů, tak už je neudá. Když však žena přiletěla do Británie, okamžitě šla na policii. Lékaři jí odebrali vzorky a kontaktovali italskou policii. Ti násilníky našli podle telefonu, protože se ve zprávách a na sociálních sítích otřesným činem vyloženě chlubili. V rukách policie zatím skončilo pouze pět mužů.

Autor: Nap

Diskuze