Youtuberka s kočkou
Zdroj: Twitter
Pro silné povahy

OTŘESNÉ VIDEO: Malá youtuberka rozzuřila internet! Z toho, co provedla kočce, strnete hrůzou

Začalo to jako normální návod na účesy. Pak se ale stalo něco, na co děvčata reagovala tak, že je nenávidí celý internet. Co se stalo?

Malá youtuberka Adrianna Elliott (12) se svými kamarádkami Meredith (12) a Tess (7) natáčela návod, jak vytvořit kreativní účesy. Jenže celá věc se zvrtla ve chvíli, kdy dívky uslyšely zvláštní zvuky. Nejdřív jim nevěnovaly příliš pozornosti, dokud se neotočily. V tu chvíli zahlédly Adrianninu kočku, která uvízla v pokojové lampě.

Nejdřív se tomu smály, než jim došlo, že kočka si nehraje, ale bojuje o život! Zareagovaly až na strašlivé sténání zvířete, které zřejmě dostalo ránu proudem nebo se popálilo. Dívky popadl přímo hysterický záchvat. Místo toho, aby kočce rychle pomohly, začaly vřískat a skákat kolem.

Až po chvíli se snažily strkat do lampy, aby spadla a vysvobodila trpícího domácího mazlíčka. "Lidi na internetu teď moji sestru nesnáší, protože si myslí, že naši kočku zabila. Adrianna byla z celé situace hodně nešťastná. Ale naše kočka je živá a zdravá, takže není důvod k nějakému obviňování," napsal na internet Adriannin nejstarší bratr Braxton, který video zveřejnil.

Autor: lor

Diskuze