Zaměstnanci Applu
Zdroj: Profimedia
Radši se šli zabít

OTŘESNÉ PODMÍNKY výrobců iPhonů: Páchají hromadné sebevraždy!

Společnost Apple je na trhu skutečným gigantem a jejich iPhone milují miliony lidí po celém světě. Za jejich výrobou ale stojí otřesné podmínky. Někteří zaměstnanci společností, se kterými Apple spolupracuje páchají sebevraždy!

Společnost Apple podle refresher.cz spolupracuje s více než 200 firmami. Na zadní straně sice výrobce deklaruje, že je design telefonu navržený v Kalifornii amodel jako takový poskládaný v Číně. To ale není tak úplně pravda, vzhledem k velkému počtu kooperujících společností, které se na výrobě ve velkém podílejí a které jsou rozmístěny po celém světě.

Některé ze společností, se kterými udržuje Apple obchodní styky v rámci výroby mobilních telefonů, mají skutečně až nelidské podmínky, které poskytují svým zaměstnancům. Lidé pro výrobce dělají za minimum peněz, maximum hodin a v šíleném nasazení! Nejhorší to je ve společnosti Foxconn v městě Šen-Čen. Tam došlo už k několika sebevraždám zaměstnanců firmy!

Kolem 14 lidí ukončilo svůj život skokem z budovy. Případy se odehrály třeba i těsné dny za sebou po nočních směnách, což je více než podezřelé a rozhodně to dává důvod myslet si, že to skutečně souvisí s pracovním prostředím, ve kterém sebevrazi museli být. zaměstnanci si prý vydělají v pořepočtu asi 5-6 tisíc korun! navíc dělají přesčasy, které jim jsou vypláceny pozě a někdy dokonce i vůbec. Otázkou je, proč vůbec někdo v takovém zaměstnání zůstává...

Autor: bin

Diskuze