Nicol Gavins - 8
Zdroj: facebook.com
Potřebuje lepší boty

FOTO: Servírku litují lidé po celém Facebooku. Až uvidíte její nohy po práci, pochopíte

Dnešní doba je tvrdá a lidé často neberou ohledy na nic a na nikoho. Své o tom ví mladá dívka, která sdílela na sociální síti hodně smutnou fotku.

7 fotek
Práce servírky je hodně náročná. Nepravidelné směny, neustálé pobíhání po place, a občas agresivní zákazníci s oplzlými řečičkami. Zkrátka jste na nohou celý den a vaše chodidla dostávají pekelně zabrat. Večer už jen usednete a cítíte, jak vám v nohách bolestivě tepe. Úleva přijde až ve chvíli, kdy sundáte boty.

Většina zaměstnavatelů je ohleduplná a nechává obsluhu chodit v plochých, a v rámci možností pohodlných botách, aby minimalizovali nepohohodlí zaměstnanců. Jenže ne všichni mají na takové vedoucí štěstí. Nicol Gavins, která sama pracuje na volné noze jako maskérka, se rozhodla sdílet fotku nohou své kamarádky. A důvod? Ta je číšnice v baru Joey v kanadském Edmontu a její zaměstnavatel zrovna nedbá na pohodlí zaměstnanců.

Jasným důkazem je právě zmiňovaná fotka, která ukazuje nohy nebohé servírky po celodenní službě. V práci totiž musí chodit striktně v podpatcích, pokud nemá "omluvenku" od lékaře. Dívka tak ukázala zkrvavená chodidla, a dokonce si v lodičkách strhla i nehet! "Mám hodně přátel v odvětví služeb, a vím, že spousta z nich má skvělé tipy, jak vypadat dobře a neobětovat tomu své pohodlí. Budu pokračovat v podpoře těchto podniků," napsala Nicole na sociální síť.

Během necelého týdne fotku sdílelo více jak 10 000 uživatelů, kteří se začali bouřit na Facebooku baru Joey. Jeho vedení reagovalo následovně: "Naši pracovníci nosí minimální výšku podpatků. Záleží nám na zdraví, bezpečnosti a blahu našich zaměstnanců. To má pro nás zásadní význam." Tak to ať vypráví někomu jinému...

Víte, kolik času jste už promrhali na Facebooku? Tahle KALKULAČKA vám to spočítá!
NEUVĚŘITELNÉ: Facebook ví dřív než my, že přijde ROZCHOD!
PŘÍBĚH: Zničili jedenáctileté život přes internet

Autor: lor

Diskuze