Byl jednou jeden Král...

OTEVŘENÝ ROZHOVOR: Ivan Král popsal, jak se Iggy Pop vyspal s 15letou dívkou. Drsná historka!

Sex, drogy a rokenrol – od Prahy až po New York... Tak takhle by se dala shrnout kariéra českého rodáka Ivana Krále, který má za sebou spolupráci třeba s Davidem Bowiem nebo bouřlivákem Iggym Popem. Na divoká léta zavzpomínal s Práskem!

Ivan Král se dostal přes hranice železné opony až na pódia světoznámých hudebních hvězd. Když s rodinou emigroval, netušil, kam ho struny povedou. Později hrál třeba s Patty Smith, Davidem Bowiem, Iggym Popem nebo Johnem Lennonem.

O ženách často diskutoval i se superstar Davidem Bowiem. Dokonce si vyměňovali zkušenosti se slavnými kráskami. To Iggy Pop se se svými zkušenostmi dělil trošku jiným způsobem...

Jak už to ale bývá, drogy prostě k rokenrolu patří. Sám Ivan Král drogám nikdy příliš neholdoval, ale většina příběhů je spjata právě s omamnými látkami. Házení skleněných lahví na pódium a rvačky s fanoušky byly podle Ivana na Iggyho denním pořádku. Za vše mohlo užívání drog, jenže často to končilo převozem do nemocnice. Ivan Král si vzpomíná i na to, jak měl Iggy Pop sex s 15letou dívkou. Co všechno Ivan Král prozradil? Podívejte se na reportáž!

Autor: niž

Diskuze