Zorka Hejdová - 1
Zdroj: Instagram
Pro fajnšmekry

OTEVŘENĚ: Moderátorka TV Nova Zorka Hejdová popsala svoje poprvé! Jaké to bylo?

Moderátorka Snídaně s Novou Zorka Hejdová (26) se svěřila, jaké bylo její „poprvé“. Zkušenost to je sice trochu rozpačitá, ale s celkem příjemným rozuzlením!

7 fotek
Krásná moderátorka ranní relace TV Nova Snídaně s Novou vyrazila spolu s manželem, a zároveň kolegou Mírou Hejdou (33) do Ameriky! Loni byli společně ve Spojených státech a letos se stále zamilovaní manželé vydali objevovat krásy Havajských ostrovů.

Oba dva jsou aktivní na sociálních sítích a rádi otevřeně informují fanoušky o svých zážitcích a dokumentují místa, která procestovali, včetně exotického občerstvení, jaké se v Evropě, alespoň v takové kvalitě, najít jen tak nedá.

Zorka se tedy kromě dokonalé ananasové zmrzliny pochlubila i jídlem s tygřími krevetami. Ne každý je příznivcem mořských plodů a na fotce by nebylo nic neobvyklého, kdyby se vkomentáři Zorka nepodělila o blok z dětství, kdy se jí z ryb a všeho mořského dělalo opravdu zle. Proto právě tohle byla její premiéra a sama to nazvala takovým menším „poprvé“, o které se nemusí stydět s ostatními podělit. Moderátorka svoji nechuť nakonec prý pokořila a dokonce uznala, že jsou krevety vlastně dobré. Manželům přejeme, aby si užili zbytek pohádkového pobytu ve zdraví! V galerii si můžete přečíst celý Zorky komentář ke krevetám.

Autor: bin

Diskuze