Milan Peroutka a Karel Gott
Zdroj: Instagram
Je to frajer

OTEVŘENĚ: Milanu Peroutkovi dala Tvoje tvář dvě stěžejní věci! Výjimečný VZKAZ odhaluje jeho charakter

Milan Peroutka (27) skončil ve včerejším finále na krásném druhém místě! Po show na sociální síti zveřejnil další děkovnou řeč, která chytí za srdce ještě víc, než ta při vyhlášení. Co napsal?

10 fotek
Milan Peroutka se v show Tvoje tvář má známý hlas stal bez debat největším objevem!Stejně jako v předchozí řadě Honza Cina, i on byl ten nenápadný mladík, od kterého nikdo netušil co čekat, ale o to velkolepější to poté bylo!

Talentovaný zpěvák zaujal svojí všestranností a také neméně přitažlivým vzhledem. Zásluhou show tak získal mnoho nových fanynek. A právě fanoušci jsou ti, které Milana také ženou dopředu. Při hodnocení během finále vyhodnotil dokonale situaci Janek Ledecký, když na Milanův účet pronesl, že z něj je cítit skromnost a pokora a doufá, že mu i přes jeho talent a stoupající slávu tento postoj vydrží.

Podle vzkazu, který po finále zveřejnil spolu se selfíčkem nečekaného hosta Karla Gotta, to vypadá, že skromný Milan zůstane i přes obrovský kariérní úspěch nohama na zemi.

„V televizi byla moje děkovací řeč sestříhána, ale tady bych chtěl o něco stručněji shrnout, že mi dala Tvář dvě stěžejní věci - zaprvé neskutečnou zkušenost a zadruhé VÁS! Jsem nevýslovně vděčný tvůrcům za důvěru, kterou do mě vložili, když mi dali příležitost ukázat tolika lidem (a nakonec i sobě samotnému!), co všechno se dá na pódiu předvést a prožít. Jakoby to bylo včera, co jsem pochyboval o tom, jestli obstojím, ale zároveň se cítil odhodlaně přijmout takovou výzvu. Ohromně si vážím toho, že jste mi v tom počínání drželi palce, a proto právě čtete tyhle řádky a jste tu se mnou. Moc to pro mě znamená a mějte na paměti, že si vás rád budu hýčkat dál! Několikaměsíční ježdění zázračným výtahem sice končí, ale čekají na mě nové pracovní šance, ve kterých se pokusím opět obstát. A v neposlední řadě jsem taky vděčný za množství zajímavých setkání - a tohle pro mě bylo zvlášť výjimečné! I když se to moc nemělo, koukal jsem se na všechny zkoušky pana Gotta a při focení z něj cítil to, co je i pro mě hlavním motorem práce, a sice že ji dělá opravdu pro lidi. DĚKUJU VÁM VŠEM! Váš Milan.“

Autor: bin

Diskuze