Tomáš Řepka - 1
Zdroj: Profimedia
Démoni ho málem dostihli

OTEVŘENÁ ZPOVĚĎ: Tomáš Řepka přiznal, že pomýšlel na sebevraždu! Co se stalo pak?

Bývalý profesionální fotbalista Tomáš Řepka (43) to se ženami neměl v životě jednoduché. A nejen se ženami! Nyní přiznal, že dokonce pomýšel na nejhorší...

7 fotek
Bývalý profesionální fotbalista Tomáš Řepka (43) byl už dvakrát ženatý. To ale nemění nic na tom, že se nebrání třetímu chomoutu. Nyní je hodně zamilovaný do své přítelkyně Kateřiny Kristelové (37), která ho podle jeho slov vytáhla z pěkné šlamastyky.

„Jestli mě někdo zachránil před sebevraždou a chlastem, je to Kačka. Nejhodnější holka, kterou znám a která má věci v hlavě srovnaný tak, jako málokterá ženská. I kdybychom se rozešli, bude jí patřit můj respekt za to, co pro mě udělala,“ napsal na sociální síť Řepka.

Řepka si totiž prošel v poslední době velmi nepříjemnými životními zkouškami. Po rozvodu se svou druhou ženou Vlaďkou Erbovou (36) nastaly hádky a tahanice o syna Marcuse. A špinavé prádlo se pralo veřejně! „Vladimíra lže, ale to u ní není novinka. O kontakt s Marcusem se snažím systematicky měsíce. Je mi to upíráno. V mém mobilu jsou takových důkazů, zpráv bez odezvy, desítky. A mám na to i spoustu svědků,“ přiznal Řepka nedávno deníku Blesk.

Autor: niž

Diskuze