Michal Jančařík
Zdroj: TV Nova
Držíme všechny palce!

OTEVŘENÁ ZPOVĚĎ: Michal Jančařík promluvil o tom, kdo mu zachránil život a jaké jsou šance na uzdravení

Oblíbený moderátor relace o počasí má za sebou velmi těžké období. Po transplantaci ledvin ochrnul na obě nohy. O svém kritickém stavu, operaci, ochrnutí a naději na uzdravení Michal exkluzivně promluvil pro TV Nova.

Každý, kdo vídal oblíbeného moderátora Michala Jančaříka (40) na televizních obrazovkách, s ním teď soucítí a drží mu palce. Je totiž nad slunce jasné, že moderátor prožívá jedno z nejtěžších období svého života. Po náročné transplantaci ledvin ochrnul na obě nohy. Na vině bylo pooperační krvácení do míchy. Dobrou zprávou je, že moderátorova mícha není přerušená, ale „jen“ částečně přerušená.

Podle doktorů je tu tedy velká šance, že se díky rehabilitacím podaří Michala rozchodit. To je pro Michala v těchto zlých časech velmi potěšující zpráva, která mu dodává tolik potřebnou naději. Michal by tak už měl pravděpodobně příští středu nastoupit na rehabilitační pobyt v Kladrubech. „Já bych chtěl divákům představit člověka, který se o mě 50 dní staral den co den a v podstatě mi zachránil život. Ty první týdny jsem byl opravdu mimo a měl jsem strašný bolesti a Jarda mě z toho vytáhl, takže mu hrozně děkuju,“ nechal se Michal slyšet v Televizních novinách.

Je zřejmé, že je Michal vděčný všem doktorům, kteří se o něj celou dobu starají a dodávají mu sílu. A ani oni na něj nešetří chválou. „Michal je skutečně výjimečný pacient, ať už některými svými diagnózami nebo komplikacemi,“ reagoval na Michalova slova doktor Jaroslav Raděj. Michal Jančařík celou dobu statečně bojuje a prognózy doktorů také vypadají slibně, doufejme tedy, že se vše k dobrému obrátí a my znovu Michala uvidíme na televizních obrazovkách.

Autor: mic

Diskuze