Lukáš Rosol a Michaela Ochotská
Zdroj: facebook.com
Není to, jak to vypadá...

ZPOVĚĎ! Lukáš Rosol otevřeně o krizi v manželství: Byla chyba, že jsem se nechal s Anetou nachytat

Lukáš Rosol (31) otevřeně promluvil o problémech v manželství s Míšou Ochotskou (32) a konečně přiznal, jak to doopravdy mají. Podle všeho se partnerská krize odráží i na Lukášově sportovní kariéře. Půvabná blondýnka prý tenistovi dělá pěkné problémy.

7 fotek
Doposud se zdálo, že je v tomto vztahu podvedená Míša Ochotská spíše v roli oběti. Tenista Lukáš Rosol ale poskytl rozhovor deníku Blesk, kde otevřeně přiznal, jak to vlastně celé bylo. Lukáš je totiž v poslední době pod neustálou palbou kritiky kvůli svojí aférce s fitness trenérkou Anetou Znamenáčkovou. Teď to ale podle Lukášových slov vypadá, že útěk k jiné ženě měl svůj důvod a jeho manželka Míša mu dělá pořádné peklo.

„Na jednu stranu je to moje chyba, že jsem se nechal s Anetou takhle nachytat. Myslím si ale, že to Míše nahrálo do karet,“ vyvrátil tenista informaci, že Míša po jeho nevěře nějak psychicky strádá. Lukášovi prý také vadil fakt, že Míša měla po celou dobu jejich soužití pořád za zády své rodiče. „Míša nepřistupovala na to, abychom řešili problémy. Utíkala od nich za rodiči,“ okomentoval manželčino vyhýbavé chování Lukáš.

Tenistovi, který se v průběhu celé kauzy se svou milenkou Anetou rozešel, nejvíce ze všeho záleží na štěstí a spokojenosti svého syna Andrého a podle toho hodlá do budoucna jednat. Bohužel se ale neshody v manželství podepisují i na jeho sportovní kariéře. Tenista je v poslední době často zraněný a připisuje to rodinným problémům. „Když máte deset minut do začátku zápasu a Míša zavolá a řeší právníky nebo jiné záležitosti, tak to pak stojí za prd,“ posmutněl Lukáš, který by byl ze všeho nejradši, aby bylo všechno zlé konečně za ním. Tak držíme palce!

Anketa

Vrátí se podle vás Lukáš Rosol k Míše Ochotské?

Hlasovalo 1252 lidí.

Autor: mic

Diskuze