Natálie Kotková - 1
Zdroj: Prásk!
Kráska radí

Otevřená zpověď modelky a blogerky Natálie Kotkové: Neuvěříte, s kým jela na dovolenou!

Natalie Kotková (23) za necelé tři týdny předá korunku své následovnici. A stejně jako ona, tak i Prásk.tv se zúčastnil akce, kde budoucí královny krásy měly přehlídku. Proto nás zajímalo, jak vzpomíná sama na Miss World? A s kým trávila léto?

7 fotek
Nejenže Natalii Kotkové končí za chvíli kralování, ale i loňská listopadová účast na Miss World ve Washingtonu je už dnes jen příjemnou vzpomínkou, ale zároveň velkou zkušeností. „Na Miss World vzpomínám s úsměvem. Protože to je něco, co si chce každá misska jednou zkusit. A mně se to splnilo, a tak jsem si to užívala. Byl to pro mě splněný sen, takový pomyslný vrchol vrcholu, kam se může misska dostat," zavzpomínala pro Prásk.tv krásná blondýnka.

Ovšem některé zážitky nebyly veselé a byly pro ni tvrdou zkušeností. „Někdy si říkám, kdybych byla jinak připravená,  měla informace, které měly jiné dívky, tak by to probíhalo plynuleji. Ale jsem spíš kliďas, tak jsem to moc neřešila," popsala své pocity.

Dalo by se říct, že všechna očekávání ze světové soutěže se jí naplnila, i když tvrdí, že to čekala náročnější. Možná ji k tomu dopomáhala právě její pohodová povaha a úsměv na tváři za každé situace. „Určitě mě ta zkušenost obrnila. A mohla jsem se tam i porovnat s ostatními dívkami, jak situaci zvládaly." Nejvíc se skamarádila se slovenskou misskou Kristínou Činčurovou (19). Po návratu do Čech si užila Vánoce a pak odjela relaxovat na Maledivy.

Svou letní dovolenou strávila v Portugalsku, ale překvapivě nebyla se svým přítelem, zpěvákem Petrem Lexou ze skupiny Slza. Jejím parťákem na cestu byl tatínek a doporučuje to všem. „Přítel má v létě nejvíc koncertů, ale před létem jsme spolu strávili pár dní." Cení si ale toho, že může být jako první u zrodu písničky, ale fandit pod pódium se nechystá. „Plánuji, že si pořídím triko s nápisem a půjdu do první řady, ale nechci se radši ztrapňovat," dodala se smíchem.

Autor: ham

Diskuze