Netrpělivý otec

Otec z Malých lásek křičí na těhotnou partnerku: Ne*er mi, ti říkám!

Další epizoda dokureality série Malé lásky přinese příběh drsného rappera Jakuba Mohameda Aliho a jeho mladé přítelkyně Kristýny. Jakub má za sebou přímo gangsterský příběh. Na druhé straně je ale nětrpělivý tatínek Marek, který rozvine nečekanou hádku...

17 fotek
Porevoluční devadesátá léta byla divoká a Jakub přiznává, že si prošel lecčíms za hranicí zákona. Nikdy však prý jeho peníze nebyly od krve. Z gangstera se nakonec časem stal poměrně známý muzikant. Rozhodl se opustit Prahu a na vsi poznal mladičkou a krásnou vesnickou dívku Kristýnu, která se pro něj stala záchranou.

„Pro mě je fajn, že můžu to dítě mít s holkou z vesnice a ten život je jinej,“ svěřil se Jakub. „Možná jsem utekl. Ne před ničím nebo před nikým, ale sám před sebou,“ dodává. „Já jsem byl ve své podstatě hodně odosobněnej, bezcitnej člověk a tím jaká je moje partnerka, tak už takový úplně nejsem.“ Vysvětluje.

Ali postupně poodhaluje v jakém prostředí se pohyboval. Jaké měl drsné mládí a jaká byla devadesátá léta drsná. Kristýna Aliho naopak zná jako šaramantního a velkorysého muže, který se touží usadit. „Cítím takovou povinnost děkovat něčemu, co ani nevidím. Děkovat za to, že když to všechno dobře dopadne, když bude naše dítě zdravé a to je ten den kdy budu šťasten,“ uzavírá svůj příběh Ali.

V dalším příběhu diváci uvidí hodně netrpělivého tatínka Marka Gažu, který nedokáže zkrotit svou horkou krev a vyčkat na neplánované ukončení těhotenství císařským řezem. Jak se rozvine hádka mezi velmi rozdílným párem, můžete vidět v přiloženém videu.

Malé lásky už dnes ve 21.35 na Nově!

Autor: bin

Diskuze