Adam Fenton - 2
Zdroj: Profimedia
Neštěstí po štěstí

Otec šel s kamarády oslavit, že porazil rakovinu. Pak se stala hrozná tragédie!

Adam Fenton (†31) měl nelehký osud. Zjistili mu rakovinu, ze které se nakonec vyléčil. Když šel ale dobrou zprávu oslavit, dopadlo to špatně.

Adam Fenton byl otcem tří malých holčiček. Když mu diagnostikovali velmi vážnou formu velkobuněčného B-lymfomu, rozhodl se bojovat. Po sérii chemoterapií se stal zázrak a mladý otec se vyléčil. Deník Metro uvádí, že přitom měl už muž rakovinu rozšířenou po celém těle - na srdci, na plicích a dalších místech. Jenže tělo reagovalo na léčbu nadmíru dobře a muž byl zase zdravý.

Byl tak šťastný, že uvidí své dcery vyrůstat, že se rozhodl úžasnou novinu oslavit. Novinu, která mu poskytla vidinu dlouhého života. Jenže pak se stala hrozná tragédie. Druhý den po oslavě bylo policisty nalezeno Adamovo tělo na úpatí útesu Newquayské Towan pláže v Cornwallu. Okolnosti nehody zatím nejsou známé, ale možnost, že by muž spáchal sebevraždu skoke ze skály je podle matky jeho snoubenky nepravděpodobná.

Muž měl v plánu se spolu se ženou Carly Blackman (33) brzy oženit, aby početná rodina byla úplná. Už měli vybrané písně na svatbu, místo toho je ale nechají zahrát na pohřbu.


 

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj porod? Prožila jsem klinickou smrt!
VAŠE PŘÍBĚHY: Dvě úmrtí v rodině během jediného roku

Autor: bin

Diskuze