Daniel Cross a Nikki Cross - 1
Zdroj: Profimedia
Nikdy na to nezapomene

Otec od rodiny volal manželce ze služební cesty. Telefonát se během okamžiku změnil v horor!

Daniel Cross musel na služební cestu. Kontakt s rodinou ale udržoval přes telefon. Když telefonoval naposled manželce, netušil, že hovor skončí jako v tom nejšílenějším hororu.

Daniel Cross (40) je otec dvou dětí žijící v New Yorku. Když ale milovaný domov opustil, aby se vydal na služební cestu, nemohl mít ani zdání, že po jeho návratu už nikdy nic nebude jako dřív. 300 kilometrová vzdálenost ale manžele rozdělila jen fyzicky, díky telefonátům byli stále v kontaktu.

Během jednoho hovoru s manželkou Nikki se ale stalo něco tak strašného, že to bude muže provázet ve snech do konce života. Když spolu manželský pár telefonoval, najednou začala Nikki šíleně křičet a řvát o pomoc. Daniel netušil, co se děje. Zoufalé volání však za chvíli utichlo a za další okamžik bylo slyšet, jak jejich pětiletý syn prosí maminku, aby se vzbudila.

Později se ukázalo, co se v osudný okamžik v domě stalo. Dovnitř pronikl duševně chorý zloděj jménem Marcin Porczynski, který plánoval dům vykrást. Když ale narazil na Nikki, neváhal použít nůž a ženu na místě v momentě, kdy telefonovala s manželem, ubodal k smrti, jak uvádí britský deník The sun. Daniel si dodnes vyčítá, že své ženě nebyl nablízku a nedokázal ji zachránit. Podle vlastních slov už nikdy nebude šťastný...

Autor: bin

Diskuze