Statečné děvče

Otec ochrnul a manželka od rodiny utekla: Denně se o tatínka stará malá dcerka (6)! VIDEO

Když dojde k tragédii v rodině, je to opravdu těžké. Členové rodiny by měli držet spolu a navzájem se podporovat. Jenomže poté, co zůstal Tian Haicheng z Číny po autonehodě ochrnutý, jeho manželka ho opustila. Naštěstí má svou šestiletou dcerku!

9 fotek
Podle čínských médií vyvázl Tian s těžkým zraněním po nehodě taxíku, který v sjel březnu 2016 do příkopu. Bohužel po nehodě zůstal nesoběstačný a nemůže chodit. Jeho manželka od něj brzy odešla a vzala s sebou svého syna. "Řekla mi, že několik dní zůstane v domě své matky. Ale nikdy se nevrátila a vzala s sebou našeho syna," řekl Tian.

S nebohým otcem ale zůstala jeho dcerka Jia Jia, která se o něj po celou dobu stará. Vstane každý den v 6 hodin ráno a půl hodiny masíruje otci svaly. To vše předtím, než provede ranní hygienu a odejde do školy.

Zatímco studuje, starají se o jejího otce její prarodiče, oba farmáři. jakmile se vrátí, Jia Jia tátu Tiana nakrmí a pomáhá mu pohybovat se v domácnosti pomocí mobilního zařízení.

Holčička otci dokonce holí i vousy. "Na začátku jsem nevěděla, jak ho oholím, a tak jsem otcovu tvář pořezala a on krvácel," řekla. "Ale otec řekl, že to nebolí. Teď jsem v holení vousů velmi dobrá. Moje babička říká, že je oholení tváře ode mne velmi hladké."

K otci má Jia Jia velmi blízko a po matce, která od rodiny utekla, se jí příliš nestýská. Má totiž plné ruce práce a na stesk není čas. Tian se rozhodl, že bude nezištnou práci své dcery dokumentovat a vytvořil si účet na čínské aplikaci pro živé vysílání Kuaishou. na jejich každodenní počínání se každý den dívá až 480 000 lidí.

VAŠE PŘÍBĚHY: Vlastní máma mě vyměnila za život v luxusu
VÁŠ PŘÍBĚH: Naše životy změnila dopravní nehoda

Autor: mk

Diskuze