Vytrhnutí zubu
Zdroj: YouTube.com
Jak vytrhnout dceři stoličku

Otec nevěděl, jak dceři vytrhnout zub. Nad způsobem, který nakonec vymyslel, zůstává rozum stát!

Nad některými bizarními nápady tatínků opravdu zůstává rozum stát. Dalším v řadě je otec, který vymyslel opravdu zajímavý nápad, jak vytrhnout malé dceři zub.

O tom, že jsou tatínkové často tak trochu svérázní a mají dost bizarní nápady, svědčí neustále se rozšiřující sbírka videí a fotek. Dalším v řadě je video, u kterého se tatínek z Velké Británie výborně pobavil. Vymyslel totiž „geniální“ způsob, jak dceři vytrhnout zub.

K celé „proceduře“ byly potřeba jen tři věci: veverka, granule a dentální nit. Nechápete? Není divu. Tento tatínek to totiž vymyslel následovně. Dentální nit přivázal na zub dcery, na její konec granuli, a tu položil na lavičku vedle dcery.

Jelikož jsou ve Velké Británii veverky všude, kde se vyskytuje jídlo, ihned se přiběhly podívat i na místo činu. A stalo se přesně to, co tatínek předpokládal. Veverka sebrala granuli, rozběhla se s ní pryč, a to i s dívčiným zubem. Otec se smál, až se za břicho popadal. Zajímavější by možná bylo, kdyby natočil reakci své ženy – dceřiny maminky.

Autor: niž

Diskuze