Carmine Martino - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Šílená představa

Otec měl na hrudi spícího syna (†2 měsíce), když najednou sám usnul. Po probuzení ho čekal pohled jako z hororu!

Opravdu velmi smutný případ se stal mladým rodičům v USA. Mladý otec Carmine (20) hlídal svého dvouměsíčního syna. Toho, že při tom usnul, nikdy nepřestane litovat!

5 fotek
Carmine Martino a Hayley Gavrilis prožívali nejšťastnější chvíle v životě. Narodil se jim syn Lucas, který se okamžitě stal jejich hlavním smyslem života. Když ale chlapečkovi byly teprve dva měsíce, stala se hrozná věc.

Hayley si šla večer lehnout do ložnice a Carmine zůstal s malým Lucasem v obýváku, kde s ním seděl v křesle a měl ho položeného na hrudi. Sám totiž čekal, až chlapeček usne, jenže bohužel usnul dříve. Po nějaké době se probudila Hayley a začala syna hledat. „Carmine spal v křesle, tak jsem ho vzbudila a zeptala jsem se ho, kde je Lucas. Vtom nadzvedl ruku a náš chlapeček ležel nehybně zaklíněný mezi jeho ramenem a opěrkou křesla. už nedýchal,“ popsala Hayley okamžiky jako z hororu podle deníku Metro.

I když pak rodiče po prvotním šoku okamžitě zavolali záchranku, chlapečkovi už nebylo pomoci. Zemřel v důsledku nedostatku kyslíku. Carmine si od té doby smrt syna neustále vyčítá, trpí depresemi, oba mají posttraumatickou stresovou poruchu a měsíc od smrti Lucase se rozešli. Tomu se říká velmi rychlý a smutný konec jedné krásné mladé rodiny...
 

Autor: bin

Diskuze