Zdroj: TV Nova
To nikdo neměl vědět

Otec Meghan prozradil, co neměl nikdo vědět: Svatba pod vlivem drog!

14. 12. 2018

Thomas Markle (74) se na svatbě své dcery Meghan (37) s princem Harrym (34) neukázal. Na její první veselce s hollywoodským producentem ale byl. Otec vévodkyně se o ní nedávno rozpovídal pro britský deník.

3 fotky
V roce 2011 vedl Thomas Markle svou dceru Meghan k oltáři, když se poprvé vdávala za hollywoodského producenta Trevora Engelsona. Svatba se konala na Jamajce v hotelu Jamaica Inn. Po obřadu se pak konala party na pláži. Na té se však Thomas dlouho nezdržel.

Pro britský Daily Mail nedávno na první svatbu své dcery zavzpomínal. Párty prý byla pořádně divoká. Na uvítanou dostávali hosté místo welcomedrinku prý marihuanu a vzkaz od Meghan a Trevora.

„Je to nelegální, ale na Jamajce to nikdo moc neřeší. Je to tam téměř zvykem. Nekouřím trávu a co vím, Meghan taky ne. Už ani nevím, co jsem udělal se svým pytlíčkem, asi jsem ho odložil. Ale tu tašku jsem si nechal,“ vyprávěl Markle deníku Daily Mail.

Ve videu výše si můžete připomenout, jak se světem nesly zprávy o tom, že Meghnanin otec Thomas Markle nebude na její svatbe s princem Harrym.

Autor: mk

Diskuze