Joanne Reszczynski - 6
Zdroj: facebook.com
Moudré dívky

Otec dcerkám oznámil, že jejich matka umírá na rakovinu. Odvážná reakce děvčátek vás dožene k slzám!

Maminka Belly (5) a Olivie (8) na tom je zdravotně opravdu špatně. Umírá na rakovinu! Lékaři jí sdělili, že jí zbývá poslední měsíc života. Když otec malým dcerkám sdělil, že jejich maminka umírá, měly překvapivou reakci.

5 fotek
Chris Reszczynski s manželkou Joanne (33) stáli před nelehkým úkolem. Museli svým malým dcerkám Belle a Olivii říct, že jejich maminka umírá. Ty se k tomu ale postavily s takovou silou a zralostí, že jejich rodiče zůstali v naprostém šoku.

Joanne byla v roce 2016 diagnostikována rakovina plic, ač nikdy nekouřila. Nemoc se jí bohužel ani po náročné léčbě nepodařilo porazit. Rakovina se rozšířila do žaludku a jater a lékaři jí oznámili, že jí zbývá jen měsíc života.

Chris věděl, že je na čase, říct dcerám, že brzy přijdou o maminku. Pro Liverpool Echo Chris prozradil, že svým dcerám řekl: "Někdy se dějí špatné věci a ztrácíme lidi, které máme rádi." Dívenky, které už předtím vypozorovaly, že jejich matce není dobře, na věc už byly ale připraveny a jejich slova byla rodičům velkou oporou.

Olivia otci řekla: "Tati, to je v pořádku. Když nám maminka bude chybět a budeme smutní, musíme jen zavřít oči a vzpomenout si na dobré časy." Dokonce i pětiletá Bella pronesla moudrá slova: "Můžeme se vždy podívat na obrázky a vyprávět si o ní příběhy. Nebude pryč."

Chris byl na své dcery pyšný. Podle něj jsou stejně silné, jako jejich maminka, která s nemocí bojovala jak mohla už od samého začátku. Jo má ještě jedno přání před tím, než odejde na onen svět. Chce se svými dcerami do Disneylandu, aby měla celý rodina ještě nějaké krásné vzpomínky, kdy byli všichni spolu. Snad se jí tento sen ještě podaří uskutečnit.

Autor: mk

Diskuze