Justin a Amy Giberson - 1
Zdroj: Instagram
Krásný příběh

Seznámili se přes seznamku a začali spolu chodit. Když se po týdnech dívali na fotky z dětství, byli v šoku!

O osudové lásce může hovořit Amy Giberson a Justin Pounders. Dvojice nikdy neměla v lásce velké štěstí, a tak se jí oba rozhodli pomoct online seznamováním. Oba ze sebe měli příjemný pocit, proto se rozhodli sejít. Jak to dopadlo?

7 fotek
Na prvním rande se sešli v restauraci a hned věděli, že jsou si souzeni. Amy štvala jen jedna věc, stále jí říkal, že si ji chce vzít, protože se jeho první láska ze školky jmenovala stejně, a tu miluje nejvíc. Snažila se být nad věcí a poznámky přecházela.

Po měsíci se však stalo něco neuvěřitelného. Justina svědila stará jizva na čele, a tak se ho zeptala, odkud ji má. Prozradil, že si roztrhl hlavu na prolézačce ve školce. Amy se vybavilo, že jejímu kamarádovi se stalo to samé, a tak začala pátrat. Velkou zásluhu měly fotografie její matky. Díky nim, se zjistilo, že právě ona je přítelovou láskou ze školky, na kterou nikdy nedokázal zapomenout.

Pár se tak osudově po třiceti letech zase našel. Justin neváhal a dívku hned požádal o ruku. Netrvalo dlouho a byla krásná svatba. Snad se už nikdy nerozdělí, ať má osud čas i na ostatní.

Autor:

Diskuze