Ví, o čem mluví

Ostřílený kouč Pepa Vojtek radí soutěžícím The Voice: Nenechte se oblbnout!

Televize Nova už na jaře nasadí do vysílání jeden z nejúspěšnějších světových formátů The Voice. Do křesel zasedne čtveřice osobností vybraných z nejlepších českých a slovenských zpěváků a muzikantů. Který soutěžící dostane šanci na postup, rozhodne právě kouč otočením svého křesla.

3 fotky
Jedním z koučů The Voice Česko Slovensko bude také zpěvák Josef Vojtek. Bude zde jediným ostříleným členem poroty. V The Voice bude totiž už po třetí. "Jsem poslední ze staré party. Snad uslyšíme super hlasy plné energie, poznáme možná naše budoucí kolegy. Třeba do zatuchlého rybníku české pop music vletí nová štika a rozvíří jeho vody," směje se.

 

A co je podle něj při koučování v The Voice nejdůležitější? "Pro mne originalita. Dnes je v naší republice mraky revivalových kapel, co nemají vlastní tvorbu a jen někoho kopírují. Koho to může zajímat. Já bych šel na originál a ne na kopii. Auto si taky koupíte radši originál, než nějakou blbou a levnou kopii z Číny. Proto soutěžícím říkám, že je pro mne vždycky lepší ne úplně dokonalý originál, než super kopie. Když o někom říkají, ten zpívá „jako“ Bon Jovi, tak to je špatně. To slovo „jako“ je na nic. Také jim od první chvíle říkám, aby se nenechali opít rohlíkem - v rámci probíhající show se o ně stará tým lidí, vozí je limuzínami, bydlí v luxusních hotelích. Na to se zvyká opravdu lehce. Ale soutěž skončí a pak už je to na nich, přichází tvrdá realita a někdo to prostě nedá. Většina z nich zmizí s koncem soutěže," říká zkušený kouč.

A jak se těší na novou partu, s kterou usedne do červených otočných křesel? „Určitě budeme dobrá parta. Už jsme dělali kamerovky a myslím si, že jsme si sedli. Naposledy vyhrála Lenka Hrůzová z mého teamu, tak jsem zvědav, jak to dopadne letos,“ dodává.

 

Další informace o The Voice Česko Slovensko, najdete na stránkách pořadu.

Autor: mk

Diskuze