Emily Skye - 1
Zdroj: Instagram
Po porodu

Fitness trenérka ukázala, jak vypadá 11 měsíců po porodu: Její tělo vás dost překvapí!

Každá žena chce být po porodu znovu krásná a štíhlá a Emily Skye (33) není žádnou výjimkou. Během těhotenství tato fitnesska přibrala 24 kilogramů. Teď je její tělo ale perfektní!

6 fotek
V lednu letošního roku porodila fitness trenérka Emily Skye krásnou a zdravou dceru Miu. Poté hledala čas na cvičení, aby se dostala zase do formy. Neudělala ani jeden klik. Bojovala totiž s diatázou přímých břišních svalů, tedy oddělení pravé a levé strany přímého břišního svalu.

Pro Emily bylo cvičení vždy prioritou. Při zdravotních potížích si uvědomila, jak je zdraví důležité a částečně se podle svých slov vžila do ostatních žen, které se po porodu potýkají s podobnými problémy.

"Od začátku těhotenství jsem slíbila, že budu upřímná, ukážu všechno. Budu taková, jaká jsem," dodala. Pořádně na sobě začala makat, aby se opět dostala do kondice. Zformovat postavu, jí trvalo 11 měsíců. O postupné fyzické proměně informovala po celou dobu své fanoušky na Instagramu, kde má více než 2,4 milionu sledujících. 

Podle mnoha lidí vůbec nevypadá dokonale a na břiše má povislou kůži a strie. Na negativní reakce se však snaží nemyslet Na fotografiích záměrně ukazuje všechny své chyby. Chce tím lidme ukázat, že nikdo není dokonalí. 

Autor: ad

Diskuze