Karel Gott a dcery
Zdroj: Instagram, Instagram/KarelGottOfficial
Prásk.tv

Oslava s tátou: Gotta navštívily dcery Dominika a Lucie

Všichni příznivci Karla Gotta (80) měli strach o jeho zdraví, když ve středu oznámil, že ruší koncert kvůli akutnímu zápalu plic. Z toho se teď zřejmě ještě dostává a síly mu dodávají jeho dvě dospělé dcery. Na Bertramce se za ním stavily Lucie (30) i Dominika (46), které s ním dodatečně oslavily jeho osmdesátku.

15 fotek
Rodinné štěstí. Tak přesně to prýštilo z fotografií, které nezlomný Karel Gott zveřejnil na svém Instagramu. Ve vile na Bertramce se za ním stavily dcery Dominika a Lucie. Dominika přiletěla s manželem Timem až z dalekého Finska, kde žije.

Obě dcery chtěly s tatínkem oslavit jeho osmdesáté narozeniny. V úzkém kruhu, pouze s tátou a jeho ženou Ivanou, se zvěčnili na zahradě. Dvě dospělé ratolesti zřejmě vyděsil zdravotní stav, jenž Karel prozradil prostřednictvím sociálních sítí i fanouškům.

„Vážení příznivci Karla Gotta, z důvodu akutního zápalu plic musí pan Gott s velkým politováním zrušit své čtvrteční vystoupení na festivalu Benátská s Impulsem. Aneta Stolzová, PR manažerka Karla Gotta,“ bylo napsáno na jeho Facebooku.

Informace byla zveřejněna ve středu a už o víkendu tu byly dcery jako na koni. „Další krásné narozeninové setkání,“ uvedl Gott u snímků.

Vrabci na střeše si navíc už dlouho cvrlikali, že vztah jeho dcery Dominiky a Ivany Gottové není zrovna ideální, ale nyní se zdá, že se všechno v dobré obrátilo. Zveřejněné fotografie totiž hovoří za vše

Chřipka: Proč ji někdo překoná, zatímco jiné zabíjí
Chřipka nebo nachlazení? Víme, jak poznat rozdíl

Autor: Han

Diskuze