Ornella Štiková a Josef Kokta
Zdroj: oficiální zdroj
To je proměna!

ORNELLO, co to je? Manželé Koktovi se po dlouhé době ukázali ve společnosti a všem vyrazili dech!

Že je Ornella celkem kontroverzní postavou českého showbyznysu, není nic nového. Co ale předvedla s manželem Pepou na slavnostním otevření nového obchodního centra?.

14 fotek
Ornella Štiková (22) vždy byla ráda středem pozornosti, jenže před 4 měsíci byl její starší manžel Josef Kokta (59) na operaci s kyčlí, a Ornella tak musela zůstat nějakou dobu doma a starat se jako milující manželka a matka o svého nemohoucího muže a syna Quentina. Holt Pepa už není nejmladší, a tak ho kyčelní kloub zlobil natolik, že musel podstoupit chirurgický zákrok.

Nyní po dlouhé době vylezli manželé z ulity rodinného života a vyrazili na slavnostní otevření obchodního centra, kde si přijde na své každý, kdo plánuje zařizovat interiér svého bydlení.

Nepříliš šťastný pohled na kulhajícího Pepu o holi však předčilo něco zcela jiného. Ornella změnila image a má opět nové vlasy. Že bývalou blondýnku a zrzku již nějaký ten pátek zdobí kštice hnědé barvy, neuniklo asi nikomu, nyní ale Ornella přišla s vylepšeným účesem. Nechala si udělat ofinu, kterou jí prý pár minut před odchodem na akci vytvořila její mladší sestra Charlotte! "Vypadá mladší, líbí se mi to. A hlavně se mi líbí jako brunetka. Myslím, že jí to sedí víc," svěřil se Pepa.

A jak vám se líbí nová Ornella? Zhodnoťte v galerii!

Autor: bin

Diskuze