Lucie Vondráčková a Ornella Štiková - 1
Zdroj: Profimedia
Myslí to vážně?

VÁLKA: Ornella Koktová tvrdě napadla Lucku Vondráčkovou! Tohle bude zpěvačka těžko rozdýchávat

Co na srdci, to na jazyku – toto české pořekadlo přesně vystihuje povahu Ornelly Štikové-Koktové, která svými komentáři rozpoutala nejednu slovní válku. Tentokrát se obula od oblíbené zpěvačky a herečky Vondráčkové. Neuvěříte, co o ní prohlásila!

9 fotek
Přestože Lucie Vondráčková (37) sklízí úspěch nejen na české úmělecké scéně, ale i za oceánem v Kanadě (na jaře dotočila komedii The Perfect Kiss a už točí další snímek Lost In Limbo), podle Koktové je její úspěch zcela nezasloužený! Tvrdí, že Lucka sice dokáže něco zahrát nebo i zazpívat, podle Ornelly ale její tvorba žádné umělecké kvality nemá a Lucka vůbec není talentovaná! Koktová je podle informací deníku Aha! přesvědčená, že zpívat jako Lucie Vondráčková umí doslova „ každá druhá Katka na ulici“.

Zároveň vyzdvihla nedoceněný talent Jitky Boho, která zazářila v populární televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Podle Ornelly Koktové zpěv Jitky Boho je o sto úrovní výš, než zpěv Lucky Vondráčkové.

Popularitu Vondráčkové vysvětluje pevnou fanouškovskou základnu, o kterou se ale prý starají její rodiče. Ze všech písní Lucii Vondráčkové je podle Ornelly Koktové za něco stojí jen hit Vitr, ostatní prý nestojí za nic. Záhy dodala, že Lucie Vondráčková není jen průměrná umělkyně, ale i průměrný člověk.

Autor: Iri

Diskuze