Ornella Koktová - 1
Zdroj: Instagram
A idylky je konec

Ornella Koktová přiznala finanční problémy! Bude muset dřít, aby si mohla dovolit druhé dítě

Ornella Koktová (24) by si přála další dítě. Bohužel jsou s manželem Pepou Koktou (60) v tak špatné finanční situaci, že si ho nemůžou dovolit. Mladá matka má sice plán, jak se z toho vyhrabat, ale aby pak už nebylo pozdě.

5 fotek
Manželé Koktovi se rádi chlubí svým majetkem, ukazují se na nejluxusnějších večírcích a na oko rozhazují peníze. Ve skutečnosti jich ale moc nemají, spíš naopak. Nemohou si ani dovolit další dítě. Přitom si druhého potomka může dovolit většina rodin.

„Kdybychom byli zajištění a bez problémů, tak bych do toho ihned šla,“ prozradila Ornella webu revue.idnes.cz. Je vidět, že Koktovy věčné pobyty v nemocnicích lezou pořádně do peněz. Ornella si proto plně uvědomuje, že jestli se má jejich situace zlepšit, tak to bude muset zařídit sama. Chtěla by prý pracovně zabrat.

Poté prozradila, že bude trvat přibližně čtyři roky, než si bude moct dovolit další dítě. Měla by si ale uvědomit, že její manžel rozhodně nepatří mezi nejmladší a je pravděpodobné, že už v době z jeho strany nebude další dítě možné.

Autor: Beat

Diskuze