Valerie Zawadská - svatba v Ordinaci - 3
Zdroj: TV Nova

Ordinace odstartuje v úterý ve velkém. Valerie Zawadská se takto vyprsila! FOTO

Co může být na svatbě atraktivnější než pohled do dekoltu nevěsty? A když do korzetových svatebních šatů naštosuje své přednosti Valérie Zawadská (58), jedno je jisté, do očí se jí nikdo nepodívá!

Takhle vymóděnou ji uvidíte už dnes večer v Ordinaci v růžové zahradě 2. Coby kamioňačka Babáková stane před oltářem s kolegou Martinem Zounarem. Jeho ale její dekolt nechal překvapivě naprosto v klidu.

“Valériin dekolt ten teda dneska je! Ale my se už tak dobře známe, viděli jsme se mnohokrát v divadelní šatně se převlékat, že mě už nemůže nic překvapit,” smál se Zounar při pohledu na svou kolegyni v bílém.

6 fotek
Jestli si říkáte: Chudák herečka, do čeho ji navlékli? Omyl! Ty šaty si Zawadská vybrala sama. “Je to pravda. Šly jsme s kostýmní výtvarnicí do svatebního salonu, a zatímco ona zamířila do skladu, já jsem objevila štendr s nápisem Na prodej a na něm tenhle skvost,” prozradila herečka. “Hned jsem si říkala, že tohle se kamioňačce Babákové, která si potrpí na okázalost, bude líbit,” vtipkovala.

Během natáčení ale přece jen trochu zalitovala. Celodenní natáčení v bílém blyštivém bonbonu s sebou přineslo nemalé komplikace při běžných činnostech. “Dnešní natáčení je bolavé. Jsem na nohou od pěti od rána a v úzkých bílých lodičkách nohy bolí jako čert,” přiznala bez okolků Valérie Zawadská.

Na svoji vlastní svatbu by tenhle velkorysý outfit rozhodně nezvolila. “A ani žádný jiný. Já už se vdávat nebudu,” tvrdí skálopevně. Tu seriálovou veselku si ale rozhodně nenechte ujít, bude se vážně na co dívat!

První letošní díl Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte už dnes večr od 20.20 na TV Nova.

Autor:

Diskuze