Domácí porod v Ordinaci - 4
Zdroj: TV Nova
Styděla se?

Ordinace odstartuje divokou scénou: ´Měla jsem šatičky a nohy do véčka,´ popisuje herečka

Je jisté, půvabná herečka na natáčení jen tak nezapomene. Musela snést pohledy mezi roztažené nohy, navíc si odnesla trapas a nechyběla u toho ani spousta krve.

8 fotek
Smrt na sále a dramatický porod Ivany Jirešové alias barmanky Lucie. Přesně takový je první díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 v nové sezóně.

Ač Lucie nepatří mezi zastánkyně domácích porodů, co čert nechtěl, svého druhého potomka přivedla na svět na pohovce rodinného domku, který si vyhlídla ke koupi, a to jen za pomoci nového zdravotního bratra Vilíka.

„Porod to byl docela komplikovaný a pro mě trošku nepříjemný, dost jsem se před kameramany a novým kolegou styděla,“ vypráví Jirešová. A není se jí co divit. „Měla jsem šatičky a nohy do véčka. Zasahoval Vilík, který předstíral, že něco mezi těma mýma nohama řeší. Tak to přiznávám, že bylo trošku trapné. Ale na druhou stranu jsme se u toho taky hodně nasmáli,“ vzpomíná na natáčení svého druhého seriálového porodu.

„Ta holčička je nesmírně hodná, je čerstvě narozená, tak nevím, jestli je už rozkoukaná. Když ji vidím, jsem z ní naměkko. Jsem hodně senzitivní člověk, když hraju s dětmi, nemyslím na text, ale na to, aby děti byly v pohodě,“ přiznává Ivana.

Vy se na Bětušku můžete těšit už v úterý ve 20.20.

Autor: der

Diskuze