Dara Rolins a Rytmus
Zdroj: Profimedia
Že by?

Opravdu se Dara a Rytmus rozešli? Jeden DETAIL nasvědčuje tomu, že může jít o lež!

Rytmus a Dara oznámil ve středu rozchod! Mohou tomu fanoušci ale věřit? jedna věc poukazuej na fakt, že by to pravda být nemusela.

7 fotek
Ve středu oznámila Dara Rolins (45) a Rytmus (41) rozchod po sedmiletém vztahu. Fanoušci pod příspěvkem píší komentáře, které by se hodily do kondolenční knihy. To, že je konec velké, mediálně známé lásky, dostal, o tom není pochyb.

Pár se v sáhodlouhém příspěvku vyznává ze svých pocitů a myšlenek na téma, proč vlastně už nemohli ve vztahu pokračovat. V zásadě ze sdělení vyplynulo, že už si nerozumí a ze vztahu zmizela jiskra. Blízcí si ale pořád jsou, a tak rozchod nebyl jednoduchý. Jenže někteří začínají pochybovat o tom, že k rozchodu skutečně došlo. Nebylo by to totiž poprvé, kdy se fanoušci nechali tak trochu nachytat.

Podle informací deníku Blesk už v roce 2014 vznikl hoax o rozchodu Dary a Rytmuse. Ani Dara a ani Rytmus prý rozchod tenkrát nepopřel, a jak se veřejnost domnívala, měl to údajně být jenom dobře promyšlený marketingový tah. Nakonec se ukázalo, že se rozchod nekonal. A fanoušci by si samozřejmě přáli, aby tomu tak bylo i tentokrát... I když na druhou stranu nikdo nechce, aby ho ten druhý tahal za nos, že. tady to ale bude nejspíš vážné. Málokdo by asi čekal, že po takovém oficiálním prohlášení, které přišlo z jejich vlastní iniciativy, by se nejednalo o skutečný rozchod. Na to by snad neměl nervy ani jeden z nich.

Autor: bin

Diskuze