Justin Bieber a Ed Sheeran - 1
Zdroj: Twitter
Jako vážně?

DRSNÉ: Opilý Ed Sheeran praštil Justina Biebera golfovou holí do obličeje! Proč to udělal?

To je neuvěřitelné. Ed Sheeran prozradil, co se stalo mezi ním a Justinem Bieberem. Ed prý Justina pořádně udeřil golfovou holí přímo do obličeje. Proč mu to udělal?

7 fotek
Ed Sheeran se zdá jako milý muž, který má k násilí daleko. Proto všechny zarazila informace, kterou na sebe prozradil v rozhovoru pro Guardian. Prý jednou udeřil Justina Biebera do obličeje golfovou holí. Všem se ale ulevilo, když dodal, že se jednalo o nehodu. A co se tedy mezi těma vlastně stalo?

Ed a Justin jsou už několik let velmi dobří přátelé. Jednou spolu prožili hodně krušnou noc v Japonsku, která nedopadla úplně nejlépe. Alespoň pro Justina. „Šli jsme hned z večírku na golf, Justin se lehl na zem, dal si golfový míček do pusy a řekl mi, ať mu ho zkusím odpálit přímo z obličeje,“ prozradil se smíchem Ed.

Zrzavý zpěvák to prý skutečně udělal. Nicméně díky alkoholovému opojení se Justinovi trefil přímo do tváře. Pak už se jen ozval divný zvuk a Ed se zmohl jen na: „WTF?“ Justinovi se prý nic naštěstí nestalo a snad si dá pro příště na takové nezodpovědné jednání pozor.

Autor: mic

Diskuze