Rachael Knappier - 1
Zdroj: facebook.com
Šílené následky

Opilá dívka si nechala zvětšit rty: Z krásky se proměnila v monstrum! FOTO

Dívka jménem Rachael Knappier si nechala na večírku od neznámých žen zvětšit rty. Dopadla příšerně! V prvních hodinách si dokonce myslela, že zemře!

8 fotek
Rachael Knappier k dokonalému ženskému vzhledu opravdu nic nechybělo. To ovšem nemohla tvrdit po večírku, na kterém svým novým kamarádkám po několika skleničkách vína oznámila, že podstoupí menší botoxovou proceduru, aby byla ještě atraktivnější. Pár dní předtím si už dala přifouknout horní ret.

Ženy, které poznala na večírku, ji přesvědčily, aby si botox nechala vpíchnout u nich. I když byla s minulou procedurou spokojená, souhlasila i s touto. Utratila za to téměř 6 tisíc korun. "Pár hodin po zákroku bylo vše v pořádku. Pak jsem ale cítila nesnesitelný tlak, " popisuje.

Neměla ani nejmenší tušení, že jí botox prováděly bývalé trestankyně. Látky, které použily, byly navíc velmi pochybné. Měla ještě poměrně štěstí. Stačilo píchnout o kousek vedle a odumřel by jí ret. Než její odstrašující ústa dostala opět přirozený vzhled, uplynuly tři měsíce. Musela pravidelně docházet na speciální léčbu. Podle britského tisku si několik hodin po vpíchnutí myslela, že zemře.

5 věcí, o kterých si ženy myslí, že jsou sexy, ale muži nikoliv
Co byste měla vědět, než si dáte botox?

Autor: mk

Diskuze