BTS - 2
Zdroj: Profimedia / Youtube

One Direction už odzvonilo! Tihle kluci vyprodávají největší sportovní haly během několika minut

Na Billboard Music Awards porazili s obrovským náskokem Justina Biebera i Selenu Gomez a koncerty v těch největších halách po celém světě vyprodávají během několika minut. Po chlapcích ze skupiny BTS šílí davy fanynek!

4 fotky
Už několik let mají po celém světě obrovskou fanouškovskou základnu, ale ještě víc žádaní začali být poté, co na Billboard Music Awards vyhráli kategorii Top Social Artist a na plné čáře porazili hollywoodské hvězdy jako jsou Justin Bieber, Ariana Grande, Selena Gomez nebo Shawn Mendez.

Chlapecká skupina, která debutovala v roce 2013, vyjela letos na své první světové turné a poprvé navštívili i Evropu. během října vystoupili hned v několika městech, dva koncerty udělali v Londýně, jeden v Amsterdamu, další dva v Berlíně a nakonec 19. a 20. října vystoupili v Paříži.

I přes to, že si pro koncertování v Evropě BTS vybrali ty největší haly, jejich koncerty byly vyprodány během několika minut. Evropské koncerty, především v Berlíně, navštívila i řada fanoušků z Česka. Tak velkou sílu má aktuálně ve světě tato jihokorejská skupina!

BTS známí též jako Bangtan Boys se proslavili především díky návykovým tanečním písním a dokonalými složitými tanečními choreografiemi. Jejich nejnovější hudební video IDOL získalo na YouTube během prvního měsíce 225 milionů zhlédnutí.

Autor: mk

Diskuze