Ondřej Sokol a Karel Gott na Slavících
Zdroj: Instagram/ TV Nova
Bylo to dokonalé

Ondřej Sokol se dnes po Slavících probudil a došlo mu, co se stalo: Přišel s nečekaným PŘIZNÁNÍM!

V sobotu večer moderoval Ondřej Sokol v Hudebním divadle Karlín vyhlášení výsledků ankety Český slavík Mattoni 2017. Dnes už to má úspěšně za sebou, a tak se rozepsal o svých nejniternějších pocitech.

17 fotek
Slavík je za námi, ceny jsou rozdány a vítězové všech kategorií dobře známí. Slavnostní galavečer Českého slavíka proběhl bez komplikací a moderátor večera Ondře Sokol ukázal, že je skutečný profík ve svém oboru a prováděl přítomné i diváky celým večerem s humorem sobě vlastním a bez jediné chybičky.

Jenže i ten největší profesionál má pochopitelně trému před tak velkou událostí jako je moderování nejprestižnější české hudební ankety a to v přímém přenose, který odvysílala televize Nova. Ondřej ale za poslední rok a půl nabyl plno moderátorských zkušeností v show Tvoje tvář má známý hlas, a tak se nebylo čeho obávat. On ale obavy měl a na sociální síti je v neděli ráno po probuzení otevřeně přiznal.

„Fotka není moc kvalitní, ale je pořízená těsně po tom, co náš nový moderátorský tandem slezl z jeviště. JOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!! Teď jsem se probudil, a mám odmoderováno dvakrát tolik přímejch přenosů, než když jsem se probouzel včera!!!! Přesně řečeno: Už DVA!!!!!! Obrovská poklona a dík všem mým spolupracovníkům, kteří pro mě včera udělali tak neuvěřitelně moc, a je to jejich zásluha, že jsem to přežil duševně zdravý!!!! VÁŽNĚ VÁM HROZNĚ MOC DĚKUJU!!!!“ napsal Sokol k selfie s již tradičním vítězem kategorie Nejlepší zpěvák Karlem Gottem, které pořídil krátce po skončení přímého přenosu. Ondrovi se tedy očividně ulevilo, není divu, moderovat tak velkou show, dělat kvalitní humor a zároveň zvládnout vlastní taneční vystoupení, to chce nejen talent ale i trochu toho štěstí!

Podívejte se do galerie nejen na selfie Ondřeje Sokola s Karlem Gottem, ale i na CELKOVÉ VÝSLEDKY ankety Český slavík Mattoni 2017!
 

Autor: bin

Diskuze