Ondřej Sokol
Zdroj: TV Nova
Je spokojený

Ondřej Sokol otevřeně o soutěžících Tvojí tváře: Prozradil koho má nejraději a řekl i proč!

Ondřej Sokol (45) už neodmyslitelně patří k show Tvoje tvář má známý hlas, prošel všemi řadami a proto se osobně setkal se všemi soutěžícími v historii této soutěže. Koho si oblíbil nejvíce?

30 fotek
Moderátor Ondřej Sokol Je spolu s částí poroty jednou z věcí, která udržuje úroveň zábavné show Tvoje tvář má známý hlas napříč všemi řadami. Jeho specifický humor mají diváci i soutěžící rádi, a tak je jasné, že bez něj by už Tvář nebylo tou Tváří, jako ji všichni znají a jakou si ji oblíbili.

I Ondřej přiznal pro expres.cz, že má v soutěži své oblíbence. „Všichni byli fajn, ale musím říct, že tato aktuální parta se opravdu vydařila. Nejen, že jsou všichni neuvěřitelně šikovní, ale taky super lidi,“ rozplýval se vždy pohotový moderátor nad aktuálním složením soutěžících.

„Je to fajn, jsem rád, že jsem součástí. Myslím, že kdybych to nemoderoval, mohl bych být se svými zkušenostmi jedním ze soutěžících. Přece jenom jsem se proměnil už mnohokrát,“ narazil Ondřej také na to, že i přesto, že sám není soutěžícím, vymysleli si na něj scénáristé již mnoho proměn, které absolvoval na výbornou. V posledním sobotním díle doplnil spolu s Davidem Gránským vystoupení Jitky Boho, která vystoupila jako Jackson Moore.

Na Ondřeje Sokola a další skvělá vystoupení se můžete těšit už tuto sobotu ve 20,20 hodin na TV Nova v show Tvoje tvář má známý hlas!

Autor: bin

Diskuze