Prásk.tv

Ona v něm vidí otce, říká známý sexuolog o vztahu Nedvěda a jeho milenky

Pavel Nedvěd (46) má milenku. Vše se provalilo na počátku týdne. Láskou a chtíčem vzplanul ke třiadvacetileté Lucii Anovčínové, se kterou byl nachytán na parkurových závodech v Anglii. Opustil kvůli ní manželku po 25 letech. Případ, kdy stárnoucí muž chodí s o desítky let mladší dívkou, to není první. O věkovém rozdílu, ale i o tom, co na zralých mužích vidí mladé dívky, promluvil pro Prásk.nova.cz sexuolog Radim Uzel.

6 fotek
Všichni už to ví! Pavel Nedvěd chodí s o 23 let mladší Lucií. Manželka Ivana osiřela. S Nedvědem přitom patřila k nejstabilnějším párům. Legendární fotbalista však podlehl mladému masu. Co ale vlastně stárnoucí muže pudí si hledat o tolik let mladší ženy a zahodit dlouhotrvající vztah? O tom pro Prásk.nova.cz pohovořil přední český sexuolog Radim Uzel. Podle něho se muž vždy rozhoduje. O zbrklý úprk od manželky se prý nejedná.

„On pečlivě váží na vahách, co mu přináší ta trvalá a co mu přinese ta nová. Ona je mladší, hezčí, zřejmě i atraktivnější. Tak se občas stane stárnoucímu muži, že opustí svou ženu a vybere si mladší,“ vysvětluje Radim Uzel.

"Na stará kolena je to posedne a těžko proti tomu nějak bojovat. Ovlivnit své rozhodnutí může, ale nechce,“ pokračuje. Mladou dívku starší muž přitahuje, jelikož má takzvané zdroje. „Znamená to, že je poměrně dost bohatý. Ona má tak zajištěnou určitou budoucnost a určité příjmy. To je nejčastější,“ říká Uzel.

Pravdou je, že Nedvěd zdroje bezpochyby má. Má tolik zdrojů, že by mohl mít Lucií třeba padesát. On chce ale zjevně jenom jednu. Uzel sám připouští, že Lucie v Nedvědovi může vidět otce. Její motivací podle něho nemusí být jen peníze. Během telefonátu ale Radim Uzel prozradil daleko více informací, které si určitě nezapomeňte poslechnout.

Autor: Han

Diskuze