Lisa de Vanna
Zdroj: YouTube.com
Chcem sa z láhve napít

OLYMPIJSKÝ SUPER TRAPAS: Z kapitánky fotbalového týmu mají všichni srandu! Jak to proboha pije?

A zase ta olympiáda! Další skvělý trapas přímo z brazilského Ria je na světě a tentokrát se o něj postarala australská kapitánka Lisa de Vanna. Stačí se podívat, jak se chtěla napít, a potrháte se smíchy i vy...

Olympijské hry jsou obrovskou událostí, na kterou vždy dychtivě čeká celý svět Současným hostitelem her je druhé největší město Brazílie Rio de Janeiro, které se tak stalo historicky prvním jihoamerickým městem, kde se hry odehrály. Ale kromě sportovní podívané se mnohdy diváci mohou i pořádně zasmát.

Video, na kterém se Lisa de Vanna snaží napít z láhve, obletělo už snad každou druhou domácnost. Šlo zkrátka jen o to, že se Lisa chtěla napít, ovšem láhev držela obráceně. Místo aby si ji hned obrátila a napila se, musela k ní přijít spoluhráčka a láhev jí otočit.

Hbité oko kamery vše zachytilo, a tak se nejen sportovní nadšenci, ale i lidé, kteří se na olympiádu běžně nedívají, mohou upřímně zasmát. Je vidět, že vrcholový sport je vyčerpávající, a tak se může snadno stát, že člověk nezvládne ani už tak jednoduchou věc jako je pití z láhve.

Přímé přenosy z olympijských her v Riu de Janeiru můžete sledovat na stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Autor: niž

Diskuze