Oldřich Vízner
Zdroj: isifa.com
Hot news To jsou věci

Oldřich Vízner má radši psy než svoje děti, práskla to na něj manželka

Aktualizováno 9.4. 2013 18:04

Herec Oldřich Vízner (66) je velký milovník psů. A to až takový, že je upřednostňuje před svými dětmi. Prozradila to na něj jeho manželka, herečka Vendulka Křížová (41).

"O jedné letní noci, kdy už naše děti i dvě feny spaly, dorazila k nám na chalupu skupina veselých bujarých neznámých zbloudilců. Můj muž se na ně vztekle obrátil a pronesl památnou větu: Buďte zticha, nebo nám vzbudíte psy!“ vyprávěla vesele Vendulka na předávání cen Zlatý chrt, kam se přišla podívat na psí výherce.

Jana Šulcová

Na charitativní akci dorazila i řada dalších českých hvězd. Dobrou věc přišli podpořit a s pejsky se pomazlit například František Ringo Čech, Andrea Kalivodová, Tereza Kostková, Tomáš Matonoha, Sandra Nováková, Ivo Pavlík,Aneta Savarová, Kateřina Sokolová nebo Lenka Vacvalová.

Šampionát Zlatý chrt, který pořádají členové CGDF – České greyhound dostihové federace, generuje každým rokem vítěze v několika závodních kategoriích. Vítězové obdrží titul Zlatý chrt – Vítěz, a pokud své prvenství v dané kategorii obhájí i v dalších sezónách, přidává se jim k získanému titulu stupeň Mistr a v dalším roce Velmistr.

Autor: mivr

Diskuze