Mellisa
Zdroj: YouTube.com
To je divoška

VIDEO: Nevěsta si pro ženicha připravila půlnoční překvapení! Její show zhlédlo už 47 milionů lidí

Herečka a zpěvačka si pro svého novomanžela přichystala opravdu náročné překvapení. Nejdříve to vypadalo, že půjde o běžný tanec na klíně, pak to ale pořádně rozjela. Jak na to reagoval manžel a hosté?

Melissa je známá tím, že je nesmírně podobná Kim Kardashian. V uplynulém týdnu prožívala opravdu šťastné momenty. Vdala se za svého milovaného Bryana Kowalskiho, pro kterého si připravila báječné svatební překvapení. Její vystoupení nemělo chybu. Posadila manžela na taneční parket, pak před ním začala pomalu tančit v krátkých svatebních šatech. To ale zdaleka nebylo všechno. Na parket se přidaly další tanečnice, které měly na rozdíl od nevěsty broskvové šaty a rozjely pořádnou show. Dívky si vypůjčily choreografii a písně zpěvačky Beyoncé.

Vystoupení trvalo sedm minut a tanečnice se pořádně zapotily. Celé vystoupení bylo zakončeno romantickým tancem nevěsty a ženicha. Poté se na parket přidali hosté, příbuzní i přátelé nevěsty a oslava mohla začít.

Celé vášnivé vystoupení pak uveřejnil na sociální sítě dobrý přítel nevěsty a vidělo ho už 47 miliónů lidí z celého světa. Podívejte se také, jak se dá krásně potěšit manžel. Po zhlédnutí videa se už nikdo nemůže divit, proč si Melissu vzal.

Autor: Beat

Diskuze