Follow Me - 41
Zdroj: facebook.com
Cestovatelská fotománie

OHROMUJÍCÍ GALERIE: "Follow Me" aneb krásy světa zachycené obyčejnými lidmi! To prostě musíte vidět!

Znáte trend poslední doby s názvem "Follow Me"? Během krátké doby si získal obrovské množství fanoušků po celém světě. Nevíte o co jde? Tak čtěte.

15 fotek
"Follow Me", v překladu "Následuj mě", vznikl jako umělecký projekt prostřednictvím sociálních sítí. Jde o to, že lidé zachycují na svých cestách unikátní fotografie. Ať už se jedná o přírodní krásy, jedinečné momenty nebo zkrátka něco, co stojí za to, aby to viděli jiní.

Originální nápad se stal okamžitě hitem internetu a miliony lidí začaly sdílet snímky ze všech koutů světa. "Je to určitě hodně zajímavý projekt. Někteří z nás se za celý svůj život nepodívají na spoustu míst a proto je úžasné, že je můžeme vidět alespoň očima druhých," vyjadřují se lidé v diskuzích. Někdy se podaří zachytit opravdu fantastické záběry a je až neuvěřitelné, kolik krásných míst a okamžiků může člověku uniknout, nebýt tohoto projektu.

Pokud vyrazíte někam na cesty, můžete se do projektu zapojit. Stačí vyfotit cokoli, co vám přijde výjimečné a myslíte si, že to stojí za zdokumentování. Ať už budete fotit mobilem nebo fotoaparátem. Fantazii se meze nekladou. Takže ruku sem a Follow Me...
 

Autor: lor

Diskuze