Anna Julie Slováčková - 1
Zdroj: YouTube.com / Oficiální zdroj
To je pecka!

ODTAJNĚNO: Debutový klip Aničky Slováčkové s kapelou The Primes vznikal v lese s vínem v ruce!

26. 4. 2018

Herečka a zpěvačka Anna Julie Slováčková vydala první videoklip, ve kterém se představila společně s kapelou The Primes. Celý nápad vznikal na samotě u lesa se skleničkou v ruce, výsledek ale rozhodně stojí za to!

4 fotky
Anička je talentovaná umělkyně, vy ji znáte ze seriálu Ordinace v růžově zahradě 2 a také ze show Tvoje tvář má známý hlas. Teď se zpěvačka představila ve zcela jiné roli, jako anděl i ďábel v jednom. „Ve videoklipu se střídají dvě osoby, jedna hodná a jedná zlá. Nikdy není člověk jenom hodný nebo zlý, vždycky má dvě stránky, které se mísí. Ale tady jsem byla fakt velká svině, což doufám, že nejsem,“ prozradila zpěvačka.

Píseň Pod lampou vznikala na chalupě v alkoholovém opojení„Písnička vznikla tak, že jsme se s druhou zpěvačkou Karolínkou Fišerovou a s basákem Matějem Růžičkou rozhodli, že pojedeme k nám na chalupu, že to pojmeme jako soustředění, ale hrozně jsme se opili a řekli jsme si, že musíme udělat nějakou písničku, a tak vznikla píseň Pod lampou,“ sdělila.

Videoklip měl 24.4. premiéru na sociální síti a po zhlédnutí se vám tóny zaryjí do paměti a vy si tak jistě budete song prozpěvovat stále dokola. Má své kouzlo, stejně jako Anička. No, posuďte sami!

Autor: bin

Diskuze