Judy Cloud - 8
Zdroj: facebook.com
To je šílené!

Odstrašující fotografie mladé ženy! Po shlédnutí už nikdy nepůjdete do solária...

Pro celoročně krásně opálenou pleť jsou ženy ochotny udělat téměř cokoli. Často si neuvědomují, že tím ohrožují svůj život, jako Judy Cloud, která za touhu po kráse draze zaplatila.

7 fotek
Matka dvou dětí z Indianapolis milovala svou krásně opálenou pleť, jenže teď bojuje s rakovinou kůže. Judy se totiž ráda a dlouho vystavovala slunečnímu záření bez jakékoli ochrany. A to si vybralo svou daň. Ženě se na obličeji začaly objevovat skvrny a po lékařském vyšetření zněla diagnóza jasně - rakovina kůže.

"Slyšela jsem, že příliš mnoho lidí říká, že se cítí lépe po tom, jak vypadají, když jdou ze solária, nebo poté co se celé hodiny opalují venku. Podívejte se na mé snímky. To by vám mohlo otevřít oči!" napsala nemocná žena na svůj Facebook.

Judy publikovala řadu šokujících fotografií, které ukazují, co na ni napáchala zrádná rakovina. Měla 23 skvrn, které byly potřeba odstranit. Lékaři jí tedy museli odebrat z čela nervy, aby mohli odstranit rakovinové skvrny. Není to ale až příliš vysoká cena za krásně opálenou pleť?


Slunce a akné: nepřítel, nebo lék?

Neuvěříš! Opalování způsobuje stejnou euforii, jako drogy
Léto je za dveřmi! Víš, jak se správně opalovat?

Autor: dne

Diskuze