Kdo to udělal?!

ODPORNÝ ÚTOK na pohřbu Jana Kočky (†28): Poprask hned u kostela!

Pohřeb Jana Kočky je tady! Začal dnes přesně ve 13. hodin. Bohužel však ještě před zahájením smutečního obřadu se neobešel bez značných nepříjemností. Někdo nechal Kočkovým přímo před kostelem dost odporný vzkaz.

6 fotek
Dnes se koná v Praze pohřeb, který se nejspíš svou honosností zapíše do historie. Klan rodiny Kočkových se na náměstí Jiřího z Poděbrad loučí s korunním princem Janem Kočkou, který zemřel při autonehodě. Tu sám způsobil po tom, co se při jízdě v protisměru střetl na dálnici s protijedoucím náklaďákem.

Velkolepé poslední rozloučení se členem rodiny Kočkových se konalo v Kostele Nejsvětějšího srdce Páně od 13. hodin. Poté byl naplánován průvod, kvůli kterému musí být uzavřena část vinohradské třídy od náměstí až k Olšanským hřbitovům, kde bude mladý Kočka pohřben. Ještě před samotným začátkem se ale rodina dočkala otřesné reakce neznámého člověka.

Ten podle Blesku nechal rodině před kostelem nechutný vzkaz. „Kočičí škvarky? Dobře tak!“ znějí mrazivá slova, která tam někdo zanechal. Co tím je myšleno, si každý bohužel snadno domyslí.

Záznam z pohřbu Jana Kočky mladšího sledujte na TN.CZ!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Had v Orlové dopaden! Specialista na plazy jej odchytil po 4 dnech


 

Autor: bin

Diskuze