Wuttisan Wongtalay - 1
Zdroj: facebook.com
Zrůda

ODPORNÝ ČIN: Pohádal se s přítelkyní a pomstil se na jejich dcerce! Vraždu vysílal na facebooku

Po světě běhá mnoho lidských zrůd, a tohle je jedna z nich. Jinak se totiž nedá popsat člověk, který je schopen se pomstít na malém miminku a ublížit mu takto krutým způsobem...

Na thajském ostrově Phuket došlo k velké tragédii. Žárlivý muž Wuttisan Wongtalay (†20) se zde pohádal s přítelkyní Jiranuch Trirat (21), a to kvůli nevěře. Muž se domníval, že mu byla partnerka nevěrná, a to ho dohnalo k brutálnímu činu.

„Ve tři ráno mi kontroloval telefon a vyhrožoval mi, že mě zabije. Hrozně jsem se ho bála, a tak jsem utekla z domu a Betu jsem nechala s ním,“ uvedla pro server Phuket News Jiranuch Trirat. Právě to byla zásadní chyba.

Zpátky domů se mladá žena vrátila až později odpoledne, ale svého přítele s dcerou doma již nenašla. Nebral jí telefon, a tak se podívala na facebook. Právě tam objevila děsivé video, které muž na sociální síti vysílal. Okamžitě zavolala policii, ale bylo už pozdě.

Na videu bylo vidět, jak muž oběsil svou dcerku. Pak sám spáchal sebevraždu. Policie zanedlouho objevila obě těla bez známek života. Je strašné, jak někdo může udělat něco tak odporného svému dítěti, které vůbec za nic nemohlo. To může udělat jen lidská zrůda...

 

Autor: niž

Diskuze