Christine Evans - 1
Zdroj: Twitter
To je hnus

ODPORNÉ: Žena si objednala na internetu džíny. Když sáhla do kapsy, chtělo se jí zvracet!

Christine Evans si objednala na e-shopu džíny ze známého maloobchodního řetězce. Když ale sáhla do kapsy od nových kalhot, vytáhla něco, z čeho se jí udělalo zle!

4 fotky
Newyorčanka zatoužila po nových džínech. Objednala si je proto na e-shopu a čekala na zásilku. Když jí kalhoty dorazily, rozbalila je. Na první pohled nebylo zřejmé, že by s nimi něco nebylo v pořádku. Pak si ale všimla vyboulené kapsy...

Sáhla do ní a nahmatala kus látky. Když překvapení vytáhla, vykoukly na ní dámské, zmačkané a hlavně použité kalhotky! Myslela, že se pozvrací... Když se ze šoku vzpamatovala, rozhodla se o svou nechutnou zkušenost podělit na Twitteru, kde napsala společnosti, u které si kalhoty pořídila. „Po mnoha letech loajálnosti vůči vaší firmě jsem tentokrát znechucená vaší zákaznickou službou. Dostala jsem nové džíny spolu se špinavými dámskými tangy. Zavolala jsem na zákaznické centrum a odpověď mě zklamala, vůbec neodpovídá tomu, čím se hrdě pyšníte,“ napsala žena pobouřenou zprávu.

Firma na zprávu obratem reagovala zasláním nových džínů. Žena ale s takovou satisfakcí nebyla spokojená. „Jako zdravotní sestra moc dobře vím, jaká zdravotní rizika to s sebou přináší,“ zhodnotila odborně situaci pro deník Independent... Někdy jsou zkrátka chvíle, kdy člověk takový bonus zdarma skutečně neocení.
 

Autor: bin

Diskuze