Nohy
Zdroj: Twitter
Palec nahoru

ODHALENÉ TOUHY. Co vše prozradí prsty na nohou? Zjistíte podle nich víc, než by vás napadlo

Léto je v plném proudu a vy máte poslední možnost, než definitivně skončí, očíhnout lidem odhalené nohy. Proč byste to dělali? Prsty totiž ukáží víc, než jen (ne)pečlivě udělanou pedikúru.

I když šmírování cizích nohou, může vyvolat v lidech pocit, že jste úchyl a fetišista, jejich zkoumání neděláte jen tak nadarmo. Podle délky prstů se dá zjistit víc, než si dokážete představit.

To, že by se měl každý člověk pečlivě starat o upravenost svých nehtů, úprotože to celkově vypovídá o jeho hygieně a o tom, jak se má rád a jak o sebe pečuje, to je dávno jasné. Ale co když uvidíte někoho s dlouhým ukazováčkem nebo s dlouhým malíčkem? Víte, co to znamená? Jestli ne, tak pečlivě čtěte!

Velký palec - Pokud má někdo nezvykle velký palec, je to zároveň velké plus. Lidé s většimi palci jsou totiž velmi kreativní jedinci, dokáží se soustavně soustředit na danou práci a spontánně vymýšlet různorodá řešení problematických situací.

Dlouhý druhý prst - Asertivita a agresivita jsou nepříliš šťastnou doménou těchto jedinců. Pokud má někdo druhý prst naopak příliš krátký, znamená to, že je to člověk s klidnou povahou, který se nerad zapojuje do vyhrocených konverzací.

Dlouhý třetí prst - Lidé s dlouhým prostředníčkem jsou obvykle velmi energičtí, ctižádostiví a vyhledávají dobrodružství a výzvy!

Dlouhý čtvrtý prst - Čím delší má člověk čtvrtý prst na noze, tím stabilnější ve vztazích je. Naopak lidé s krátkým čtvrtým prstem bývají hodně promiskuitní a ve vztazích nespolehliví a nestálí.

Dlouhý malíček - Odhaluje dětskou stránku člověka. Pokud někdo má malíček dost velký, znamená to, že je dostatečně vyzrálý a dospělý. Menší malíčky bývají symbolem pro infantilně chovající se a smýšlející jedince.

Autor: bin

Diskuze